string(18) "kasimpasa-nakliyat"
Kasımpaşa Nakliyat

Anasayfa > Blog > Kasımpaşa Nakliyat

Kasımpaşa Nakliyat

Günümüz şartlarında taşınma artık stresli bir iş olmaktan çıktı. Nakliyat firmalarının sunduğu evden eve hizmeti zor ve zahmetli olan taşınmayı kolaylaştırmıştır. Kasımpaşa nakliyat hizmetlerinin yoğun olarak verildiği bir semttir. Talebin fazla olduğu semtte firma sayısı da her geçen gün artmaktadır. Firmalar arasında profesyoneller ve amatörler vardır. Hasarsız, zahmetsiz ve sorunsuz taşınma için profesyonel firmalar tercih edilmelidir. Profesyonel firmaların hizmetlerini diğerlerinden ayıran bazı özellikleri vardır. Bunları şöyle sıralayabiliriz;
 • Hizmetlerini anlattıkları siteleri vardır. Sitede firma sunduğu bütün hizmetlere dair detaylara yer verir. Daha fazla bilgi almak isteyenler için iletişim numarası ve adres verilir.

 • Sitede müşteri yorumları için özel bölüm tahsis edilir. Firma müşteri memnuniyetine önem verdiğinden müşteri yorumlarından korkmaz.

 • Hizmet alabilmek için ofise gitmeye gerek yoktur. Telefonla randevu alınabilir.

 • Fiyat belirlemesi telefonda yapılmaz. Sonrasında keşif randevusu talebinde bulunan yetkili tarafından belirlenir. Keşif randevusunda eşyaların yoğunluğu, kullanılacak araç, paketleme malzemesi türü ve sayısı gibi detaylar dikkate alınarak fiyat belirlenir.

 • Elemanların hepsi deneyimlidir.

 • Müşteriyle sözleşme imzalanır. İmzalanan sözleşmedeki bütün detaylara riayet edilir.İlgili Link: Çengelköy Nakliyat Hizmetleri Kasımpaşa Nakliyat Firmaları Arasından Seçim Yapmak Firmanın hangisi en profesyoneli? Kasımpaşa’da yaşamayan bir kişi bunu bilemeyebilir. Kasımpaşa asansörlü nakliyat hizmetlerinin fazlaca verildiği bir yerdir. Bundan dolayı sadece asansörlü taşıma yapmasına bakılarak doğru tercih yapmak mümkün olmayacaktır. Tercih yaparken farklı detaylara da bakmak gerekecektir. Doğru seçim yapabilmek için iki yöntem kullanılabilir. Bunlar;
 • Yakın zamanda taşınan eş, dost, akrabadan tavsiye almaktır. Taşınmanın yakın zamanda olmasına dikkat etmelisiniz. Sunulan hizmet kalitesi zamanla değişebiliyor. Kaliteli hizmet kalitesizleşebiliyor. Tam tersi de söz konusu olabiliyor. Güncel hizmet kalitesini tespit edebilmek için yakın zamanda hizmetten yararlanmış olmak önemlidir.

 • Taşınan tanıdığınız yoksa internetten araştırma yapabilirsiniz.  Taşınmanız şehir dışına veya içinde olabilir. Aramanızı taşınma konumunuza göre yapmalısınız. Arama motorlarına Kasımpaşa şehirlerarası nakliyat veya şehir içi nakliyat firmaları yazıldığında birçok firmanın adı çıkacaktır.  Ekrana yansıyan firmaların sitelerini inceleyebilirsiniz. Yapacağınız incelemede özellikle sunulan hizmetlerin detaylarına bakabilirsiniz. En önemlisi müşteri yorumlarıdır. Müşteri yorumları, firmanın hizmetleri konusunda karar vermenize yardımcı olacaktır.İlgili Link: Bostancı Evden Eve Nakliyat Kasımpaşa Evden Eve Nakliyat Hizmetini Nasıl Gerçekleştirilir? Profesyonel firmalar hizmetlerini sistemli ve disiplinli olarak gerçekleştirir. Hangi elemanın neyi yapacağı, sürecin nasıl işleyeceği bellidir. Kasımpaşa nakliyat firması sunduğu hizmetle kalitesini ve profesyonelliğini belli eder. Firma yetkilisi alınan çağrı üzerine müşteriyi arar. Keşif yapabilmek için müşteriden randevu talep eder. Keşif randevusu fiyatlandırmanın yapılabilmesi için önemli bir aşamadır. Şayet müşteri keşif için uygun değilse sorulan sorular karşılığında alınan cevaplarla aynı bilgiler edinilir.Yapılan sözlü görüşmedeki detaylara sözleşmeye aktarılır. Sözleşme müşteri ve firma yetkilisi tarafından imzalanır. İmzalanan sözleşmeden iki nüsha çıkarılır. Biri müşteride kalır, diğeri firmada. Müşteri için sözleşme önemli bir güvencedir. Belirlenen tarih, gün ve saatte firmanın aracı, asansörü, elemanları ve malzemeleri verilen adreste hazır olur.Adresteki eşyalar alanında deneyimli ve tecrübeli elemanlar tarafından paketlenmeye başlanır. Her eşya uygun malzeme ile profesyonelce toplanır. Paketleme işi devam ederken asansör kurulur. Asansör binanın dışına kurulur ve taşınmayı kolaylaştırır. Eşyalar asansörle pratik bir şekilde indirilir ve araca yerleştirilir. Yeni adrese gerçekleştirilen nakilden sonra eşyalar yeni mekana yerleştirilir. Yerleştirme işleminden sonra hasar tespiti yapılır. Kasımpaşa nakliyat firmalarından profesyonel olanlar hasar tespitine çok önem verirler. Alınan tedbirlere rağmen hasar varsa karşılanarak hizmet sonuçlandırılır.Kasımpaşa Nakliyat Hizmeti Ücretleri Telefonla nakliyat hizmeti ücreti soranlar olur. Oysaki eşyalar görülmeden, detaylar konuşulmadan fiyat verilmesi doğru değildir. Fiyatlandırma tek bir unsura bağlı değildir. Birçok unsurla bağlantılı olduğundan her bir detay konuşulmalıdır. Fiyatlandırmayı etkileyen detaylar;
 • Evin kaç odalı olduğu; Buradaki esas detay eşyaların yoğunluğu, azlığı veya çokluğudur. Bunu doğru belirleyebilmek için keşif yapılması gerekir.

 • Asansör kullanılıp kullanılmayacağı; Müşteri tercih ederse iki mekanda veya tek mekanda asansör talep edebilir. Eşyaların zarar görmemesi ve taşınmanın daha hızlı olması için asansör kullanılması tavsiye edilir.

 • Paketlemeyi kimin yapacağı; Firmanın deneyimli elemanları yaptığında eşyalarınızın zarar görme riski minimuma indirilir. Daha az ödemek için kendiniz yaptığınızda hasar ihtimali yükselir.

 • Taşınmanın kaçıncı kattan kaçıncı kata yapılacağı; Yüksek katlardan eşya taşımakla alt katlardan taşımak aynı zahmete sahip değildir.

 • Taşınmanın şehir içi mi yoksa şehirlerarası mı olacağı; Şehirlerarası nakliyat daha yüksek fiyattadır. Kasımpaşa nakliyat fiyatları bakımından ekonomik bir bölgedir. Yukarıdaki detayların her biri dikkate alınarak en doğru hesaplama yapılarak müşteri mağduriyetinin önüne geçilir.